| Verificare metrologica | DA |
|---|---|
| Capacitate maxima | 150 kg |
| Cantarire minima | 1000 g |
| Diviziune ( d ) | 50 g |
| Tara | -150 kg |
| Clasa OIML | III |
| Afisaj | 10″ graphic colour touchscreen |
| Dimensiune platan | 400x500mm |
| Greutate neta | 12kg |
| Clasa de protectie | IP 65 Constructia , IP 43 Indicatorul |
| Interfete de comunicare | 2×USB-A, USB-C, RS 232 (COM3), HDMI, Ethernet, Wi-Fi, Hotspot |
| Alimentare | 100 – 240V AC 50/60Hz 1A; 15V DC 2,4A |
| Temperatura de operare | -10 – +40 °C |



