Platforma din seria HY10 este disponibil în versiunea cu gamă duală, contra cost.
| Verificare metrologica | DA |
|---|---|
| Capacitate maxima | 60 kg |
| Cantarire minima | 400 g |
| Diviziune ( d ) | 20 g |
| Tara | -60 kg |
| Clasa OIML | III |
| Afisaj | 10.1″ graphic colour touchscreen |
| Dimensiune platan | 600×600 mm |
| Greutate neta | 30 kg |
| Clasa de protectie | IP 66 / 67 constructia, IP 66 / 67 / 69 indicator |
| Interfete de comunicare | 2×RS232, 2×USB-A, Ethernet, 4 IN / 4 OUT (digital) |
| Alimentare | 100 – 240 V AC 50/60 Hz |
| Temperatura de operare | -10 – +40 °C |



